مجموعه ما

مجموعه دکتر طب سوزنی از گرد همایی تعدادی از دکتران جهت آشنایی مردم با این طب می باشد زیرا بسیاری هستند که هنوز از وجود این طب در کشور عزیزمان خبری ندارند و یا اطلاعات کاملی از آن در دسترس ندارند بدین منظور در تلاشیم با کمک دکتران این رشته درمانی تمامی اطلاعات آن را قرار داده و به درستی روشن کنیم که این طب برای چه بیماری هایی روش درمانی دارد. تا بتوانیم در درمان بسیاری از بیماری ها راهکار های جدید را ارضه کنیم.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران علاقه مند به یادگیری این طب را دارند و مشتاق به کسب اطلاعات در ارتباط با چگونگی انجام آن را دارند اطلاعاتی به منظور آموزش این طب در اختیار همگان قرار خواهد گرفت تا بتوانیم در گسترش یادگیری این طب کمکی کرده باشیم و یک پیش آمادگی و یا ایجاد علاقه برای تشکیل کار حرفه ای انجام داده باشیم.

ما در نظر داریم به عنوان ایجاد یک مرجع طب سوزنی جدیدترین مقالات به روز دنیا و حتی به کمک دکتران متخصص طب سوزنی و با استفاده از تجربیات آن ها را قرار داده تا تمامی دکتران در سراسر کشور بتوانند در اطلاعات این علم پزشکی به روز بوده و از جدیدترین روش های درمانی بهره ببرند و برای درمان بیماری ها از آن ها استفاده کنند.

 
با افتخار تمام از نظرات و نقطه نظر های شما عزیزان استقبال می کنیم
info@DrAcupuncture.ir

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما